|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 18 - Challenge Cup |
Round 1 |
Aldenham FC Excel U18 Wildcats |
2
|
3
|
AC Finchley U18 North |
|
H.Graham
J.Millet
|
|
|
S.Bockarie(2)
G.Pagnotta
|
Round 1 |
Alexandra Park U18 West |
9
|
1
|
Evergreen U18 Juniors |
|
D.Hawke(4)
G.Palmer
J.Popat
J.Shand
P.Smith
S.Tims
|
|
|
J.Perrin
|
Round 1 |
Alexandra Park U18 Youth |
4
|
2
|
Cassiobury Rangers U18 Blues |
|
L.Kasapi
M.Milligan(2)
I.Smith
|
|
|
T.Verbena(2)
|
Round 1 |
Bedmond Youth U18 |
7
|
3
|
Harvesters U18 West |
|
J.Davis(3)
R.Doyle(2)
B.Mellor
L.Pearse
|
|
|
L.Fennessy(3)
|
Round 1 |
Berkhamsted Raiders U18 White |
5
|
2
|
Whetstone Wanderers U18 Tigers |
|
M.Dawson
D.Drury(3)
OG
|
|
|
K.Dinev
D.Sifonios
|
Round 1 |
Brady Maccabi U18 |
1
|
0
|
Garston Boys U18 |
|
J.Burchhardt
|
|
|
|
Round 1 |
Chorleywood U18 Lions |
0
|
2
|
Chorleywood U18 Spitfires |
|
|
|
|
N.Aldersley
OG
|
Round 1 |
Edmonton Rangers U18 Leopards |
5
|
2
|
Edson Youth U18 |
|
M.Bowen
T.Koymen(3)
D.Mann
|
|
|
O.Sibbald(2)
|
Round 1 |
Everett Rovers U18 |
19
|
0
|
St Albans Rangers U18 Green |
|
B.Coston(6)
A.Gilbert
H.Gilbert(2)
B.Hooper(2)
C.Humberstone(3)
J.May
S.Moore(3)
D.Thompson
|
|
|
|
Round 1 |
Gadeside Rangers U18 |
4
|
4
|
Croxley Youth U18 Cougars |
[ Away Win on penalties ] |
O.Beidas
D.Moss(2)
T.Simmons
|
|
|
H.Bradford
L.Cella
J.Faulkner
M.Rivers
|
Round 1 |
Harvesters U18 North |
1
|
0
|
Alexandra Park U18 North |
|
J.Nevin
|
|
|
|
Round 1 |
Harvesters U18 South |
0
|
1
|
Potters Bar United U18 Whites |
|
|
|
|
N.Baker
|
Round 1 |
Highgate & Muswell Hill U18 Raiders |
H
|
-
|
AC Finchley U18 South |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
Nascot Wood Rangers U18 |
2
|
8
|
Chorleywood U18 Phoenix |
|
J.Carter(2)
|
|
|
D.Brennan
J.Davies(2)
J.Graham
M.Hicks
R.Nobbs
M.Owen
A.Ryall
|
Round 1 |
Northwood U18 Blue |
2
|
8
|
St Albans City U18 West |
|
R.Klein
M.Swain
|
|
|
O.Innes
J.Kellard(3)
G.Scott
R.Tominey-Nevado(3)
|
Round 1 |
Olympiacos U18 |
7
|
4
|
London Maccabi Lions U18 Blue (WITHDRAWN) |
|
J.Adeyileka
A.Lawrence(3)
K.Raies(3)
|
|
|
J.Alexander
J.Daitz
S.Shooter(2)
|
Round 1 |
Omonia U18 White |
0
|
2
|
VEP Knights U18 |
|
|
|
|
A.Ayers
J.Weddell
|
Round 1 |
Potters Bar United U18 Blacks |
3
|
0
|
St Albans City U18 North |
|
B.Turner
J.Viala
C.Walton
|
|
|
|
Round 1 |
St Albans City U18 East |
3
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U18 |
|
A.Gosling
B.Kelly-Keener(2)
|
|
|
J.Bovelle
C.Tye
|
Round 1 |
St Albans Rangers U18 Blue |
1
|
3
|
Wheathampstead Wanderers U18 Sharks |
|
R.Chilianu
|
|
|
G.Barnett
B.Nailard
B.Small
|
Round 1 |
St Albans Rangers U18 Star 95/96 |
0
|
3
|
Hendon United U18 |
|
|
|
|
C.Norton(2)
M.Weiler
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U18 Jaguars |
4
|
3
|
Hadley Rangers U18 |
|
M.Fowler
C.Magri
A.Oyefusi(2)
|
|
|
M.Ashton
A.Packer
B.Smith
|
Under 18 - Red Division |
|
Alexandra Park U18 East |
2
|
2
|
Northwood U18 {Eighteen} |
|
E.Ankay
A.Masuku
|
|
|
M.Elderfield
A.Wais
|
|
Chorleywood U18 Scorpions |
2
|
3
|
Abbots Youth U18 |
|
J.Bauer
R.Keen
|
|
|
A.Diaz
L.Goodyear(2)
|
|
Comets U18 Dolphins |
2
|
1
|
Croxley Youth U18 {Seventeen} |
|
J.Freeman(2)
|
|
|
R.Cameron
|
|
London Maccabi Lions U18 White |
3
|
3
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
|
O.Grossman(2)
I.Virchis
|
|
|
J.Dreyfuss
D.Feldman
G.Goldberg
|
Under 18 - White Division |
|
Evergreen U18 Youth |
2
|
2
|
Cassiobury Rangers U18 Clarets |
|
O.Cripps
M.Sherriff
|
|
|
C.Callanan
H.Evans
|
Under 16 - Challenge Cup |
Round 1 |
Kings Langley U16 Youth |
11
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U16 Panthers |
|
A.Davis(3)
K.McGreal
S.Robins(4)
B.Stedman(2)
L.Unmey
|
|
|
E.Golding
|
Under 16 - Red Division |
|
Chorleywood U16 Aspire |
4
|
5
|
Nascot Wood Rangers U16 Eagles |
|
Z.Flesch(2)
S.Lochray
L.Withell
|
|
|
L.Denham(2)
T.Pountain(2)
J.Yallop
|
|
Kings Langley U16 Knights |
2
|
2
|
Gadeside Rangers U16 |
|
J.Cross-Hackett(2)
|
|
|
G.Yuill
D.Zajac
|
Under 16 - White Division |
|
Cassiobury Rangers U16 Panthers |
1
|
3
|
Aldenham FC Excel U16 Eagles |
|
J.Sinclair
|
|
|
B.Rodol
K.Sanwo
J.Winton
|
|
Edmonton Rangers U16 Foxes |
2
|
2
|
Olympiacos U16 |
|
M.Auchayrur(2)
|
|
|
C.Hough
G.Rodrigues Bandeira
|
|
Highgate & Muswell Hill U16 |
0
|
6
|
Omonia U16 Green |
|
|
|
|
C.Anastasiou
S.Mutlu
N.Poyiadgi(2)
T.Towli(2)
|
|
London Maccabi Lions U16 Blue |
1
|
2
|
AC Finchley U16 South |
|
J.Nathan
|
|
|
J.Murphy(2)
|
|
Whetstone Wanderers U16 Tigers |
2
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U16 Wildcats |
|
P.Constantinides(2)
|
|
|
A.Meir
L.Moss
|
Under 16 - Blue Division |
|
AC Finchley U16 North |
0
|
0
|
Hinton & Finchley Revolution U16 |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Park U16 South |
0
|
10
|
Everett Rovers U16 |
|
|
|
|
T.Adolphe
N.Evangelides
J.Hardy
B.Hill
M.Holloway
J.Madle
L.Stokes(2)
D.Ward(2)
|
|
St Albans Rangers U16 |
4
|
1
|
Northwood U16 Black |
|
J.Stace(4)
|
|
|
B.Harta
|
Under 16 - Green Division |
|
Burnt Oak Rangers U16 |
2
|
4
|
St Albans City U16 Warriors |
|
T.Harris
F.Meades
|
|
|
E.Anders
J.Weaver(3)
|
|
Harvesters U16 South |
6
|
2
|
Hendon United U16 |
|
G.Connolly(2)
T.Cunliffe
J.Gentle
T.Pratley
D.Stanboulian
|
|
|
J.Gluck
B.Zeffertt
|
|
Northwood U16 Red |
1
|
3
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
|
R.Ferreira
|
|
|
M.Little
R.Mangungu(2)
|
|
Potters Bar United U16 Whites |
1
|
4
|
Brady Maccabi U16 |
|
N.Arkeli
|
|
|
J.Blass
M.Dembina
J.Labelda
R.O'Dwyer
|
Under 15 - Red Division |
|
Cassiobury Rangers U15 Pumas |
4
|
1
|
Omonia U15 Gold |
|
B.Goodliffe(2)
G.Sumpter(2)
|
|
|
J.Nzamale
|
|
Harvesters U15 North |
2
|
1
|
Whetstone Wanderers U15 Lions |
|
H.Mardell
J.Nott
|
|
|
M.Karaarslan
|
|
Northwood U15 |
3
|
2
|
St Albans City U15 West |
|
O.Blackhurst
B.Spires
D.Walsh
|
|
|
J.Antony
P.Sibanda
|
|
Panathinaikos Youth U15 Green |
1
|
6
|
Alexandra Park U15 North |
|
M.Brady
|
|
|
T.Beggerow(2)
G.Conway
B.Mogford
D.Ridding
C.Simeon
|
|
TFA Crouch End U15 Vampires |
4
|
3
|
London Maccabi Lions U15 White |
|
C.Deans
R.Dyatt(2)
R.Peters
|
|
|
B.Case
F.Kramer
M.Leizer
|
Under 15 - White Division |
|
Aldenham FC Excel U15 Tigers |
1
|
3
|
Hampstead FC U15 |
|
A.Arnaldi
|
|
|
C.Barry
S.Bentley
E.Disley
|
|
Borehamwood Youth U15 Crusaders |
12
|
0
|
Tring Tornadoes JSC U15 Hornets |
|
J.Bennett
B.Green
A.Guidi(3)
N.Hickey
D.Lamazani(2)
F.Levin
J.Nunes(2)
R.Plumb
|
|
|
|
|
Hadley Rangers U15 |
1
|
4
|
Nascot Wood Rangers U15 Hawks |
|
C.Karagozlu
|
|
|
J.Gerred
OG
R.Tocher
K.Warren
|
|
Sun Postal U15 |
1
|
9
|
Enfield Rangers U15 Green |
|
J.Frois
|
|
|
P.Alexandrou
J.Edwards
E.McKeown(2)
M.Offiah(4)
G.Sarpong
|
|
Whetstone Wanderers U15 Pumas |
5
|
2
|
Aldenham FC Excel U15 Scorpions |
|
G.Abril(3)
C.Antwi
D.Bernbaum
|
|
|
C.Russell
D.Shina
|
Under 15 - Blue Division |
|
Croxley Youth U15 Reds |
3
|
2
|
Enfield Rangers U15 Black |
|
J.Soar(2)
K.Soar
|
|
|
A.Coppock
K.Cripps
|
|
London Colney U15 |
2
|
3
|
Olympiacos U15 Red |
|
J.Evans
R.Jan
|
|
|
A.Almotowakel
L.Figueiredo
A.Neocleous
|
|
London Maccabi Lions U15 Blue |
1
|
1
|
Belstone FC U15 |
|
B.Wolmark
|
|
|
D.Miracco
|
|
Olympiacos U15 White |
3
|
0
|
Sandridge Rovers U15 |
|
I.Elgamal(2)
D.Moore
|
|
|
|
Under 15 - Green Division |
|
AEK Youth FC U15 |
2
|
2
|
Borehamwood Youth U15 Knights |
|
O.O'Sahon-Lubel
K.Unadkat
|
|
|
R.Prichard
C.Stobo
|
|
Enfield Rangers U15 White |
1
|
3
|
Whetstone Wanderers U15 Lynx |
|
S.Foster
|
|
|
T.Basaran
J.Story
O.Young
|
|
Gadeside Rangers U15 |
1
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U15 |
|
N.Mohamoud
|
|
|
L.Pettifer
D.Reid
|
|
St Albans City U15 South |
3
|
0
|
Oakhill Tigers U15 Pumas |
|
B.Lawrence(2)
C.Salmons
|
|
|
|
|
St Albans Rangers U15 Blue |
4
|
4
|
Edmonton Rangers U15 Tigers |
|
J.Blackley
B.Robinson-Meiklejohn
C.Sexton
D.Williams
|
|
|
T.Adebisi
S.Anderson
C.Keir
A.Olubanjo
|
Under 15 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U15 South |
0
|
2
|
Cassiobury Rangers U15 Panthers |
|
|
|
|
D.Leacock
M.Rashid
|
|
Panathinaikos Youth U15 White |
13
|
0
|
Pinner JFC U15 |
|
L.Black
L.Lindsey
M.O'Connor
S.Sina(3)
W.Taurobally(2)
A.Tomlinson(4)
I.Yilmazer
|
|
|
|
|
TFA Crouch End U15 Lions |
3
|
3
|
St Albans Rangers U15 Red |
|
J.Medina
OG
T.Tefaye
|
|
|
A.Oliver(2)
OG
|
Under 14 - League Cup |
Round 1 |
Alexandra Park U14 North |
14
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U14 |
|
T.Dixon
D.Evans(2)
J.Hamilton
K.Patel(4)
H.Salt(3)
D.Smith(2)
N.Woodfield
|
|
|
|
Round 1 |
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
11
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U14 Athletic |
|
T.Attfield
R.Barett
J.Bugler(2)
L.Green(2)
P.Norten
D.Stobo
D.Verbena(3)
|
|
|
A.Kitsberg(2)
|
Round 1 |
Edson Youth U14 (WITHDRAWN) |
7
|
2
|
Brady Maccabi U14 White |
|
E.Akubude
R.Effer
J.Smith
J.Wilson(3)
S.Wray-Khalil
|
|
|
J.Lauder
A.Russell
|
Round 1 |
Enfield Rangers U14 |
11
|
2
|
Gadeside Rangers U14 |
|
E.Agyeman
P.Chukwuma(2)
R.Ganidagli
G.Isichei
C.Kelly
L.Nkwabilo(5)
|
|
|
L.Amo
N.Tannian
|
Round 1 |
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
0
|
14
|
Whetstone Wanderers U14 Cougars |
|
|
|
|
D.Ammirato(2)
C.Gavin
M.Jocic
J.Murphy
G.Pugh(2)
J.Rand(2)
K.Strzala
A.Yiasoumi(4)
|
Round 1 |
Hadley Wood & Wingate U14 Herons |
7
|
1
|
London Maccabi Lions U14 Blue |
|
B.Aghadiuno(3)
A.Goldberg
J.Nakatani-Brown
G.Sheehon(2)
|
|
|
H.Russell
|
Round 1 |
Harvesters U14 South |
2
|
3
|
Aldenham FC Excel U14 Rhinos |
|
|
|
|
A.Fox
A.Rosen
T.Sorsky
|
Round 1 |
Olympiacos U14 |
17
|
0
|
E.B.O.G. U14 Juventa |
|
S.Bozovic
J.Muanza(3)
M.Ndambi
H.Oudet(2)
S.Panayiotou
J.Sadiku
S.Savva(3)
N.White(2)
J.Yohou(3)
|
|
|
|
Round 1 |
St Albans City U14 East |
0
|
9
|
Panathinaikos Youth U14 |
|
|
|
|
N.Codrington-Cobham
J.Davison(3)
N.Goode-Gray
N.Michael(2)
C.Tuffour(2)
|
Round 1 |
St Albans City U14 North |
6
|
1
|
Whetstone Wanderers U14 Tigers |
|
Y.Bakhti
B.Cresswell
C.Hubbard
J.McCallum(2)
E.McDonald
|
|
|
A.Hassan
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U14 Pumas |
6
|
0
|
Potters Bar United U14 Blacks |
|
D.Gallin(3)
A.Gwynnette
D.Okafor
T.Smith
|
|
|
|
Under 14 - Red Division |
|
Edmonton Rangers U14 Eagles |
3
|
1
|
Harvesters U14 North |
|
R.Akinbiul(2)
S.Antwi
|
|
|
L.Phillips
|
Under 14 - White Division |
|
AC Finchley U14 North |
0
|
2
|
Alexandra Park U14 East |
|
|
|
|
R.Agilinko
A.Blake
|
|
Bushey & Oxhey FC U14 Pumas |
0
|
7
|
London Maccabi Lions U14 White |
|
|
|
|
N.Anders
N.Davis
S.Fenton
S.Hamerton
G.Leigh
E.Zohar(2)
|
|
Croxley Youth U14 Pumas |
2
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U14 Eagles |
|
C.Chapman
B.Trigg
|
|
|
N.Gench
|
|
Evergreen U14 Juniors |
5
|
0
|
Belstone FC U14 |
|
B.Baldwin
N.Nottage(2)
J.Owen
B.Pearson
|
|
|
|
Under 14 - Blue Division |
|
Borehamwood 2000 U14 |
1
|
2
|
St Albans City U14 South |
|
R.Wiredu
|
|
|
H.Ross
J.Walsh
|
Under 14 - Green Division |
|
Brady Maccabi U14 Red |
3
|
1
|
London Colney U14 |
|
D.Gaby(2)
A.Root
|
|
|
D.Burke
|
|
Hinton & Finchley Revolution U14 |
3
|
4
|
AC Finchley U14 South |
|
H.Anim(2)
J.Morrison
|
|
|
M.Abbate(2)
J.Stapley
D.Wilkinson
|
Under 14 - Yellow Division |
|
Alexandra Park U14 South |
1
|
2
|
Rickmansworth Youth U14 Rebels |
|
W.Fairhurst
|
|
|
K.Lawrence
D.Venus
|
Under 13 - Red Division |
|
AC Finchley U13 North |
1
|
2
|
Pinnacle U13 |
|
C.Sharifi
|
|
|
A.Amankwa
O.Mayamona
|
|
AEK Youth FC U13 Eagles Black |
1
|
2
|
Sun Postal U13 Yellow |
|
L.Goodey
|
|
|
T.Justin
M.Koch
|
|
Chorleywood U13 Gunners |
0
|
3
|
London Maccabi Lions U13 White |
|
|
|
|
J.Leslie(2)
J.Tomlinson
|
|
Edmonton Rangers U13 Panthers |
0
|
9
|
Harvesters U13 North |
|
|
|
|
A.Berchil
W.Brothwood(3)
R.Edmunds
E.Kessel
D.Knaggs
G.O'Connor
L.Roberts
|
|
Enfield Rangers U13 |
2
|
5
|
Abbots Youth U13 Red |
|
B.Camp
K.Hepburn
|
|
|
K.Allport(2)
H.Floyd
D.Tomlin(2)
|
|
Everett Rovers U13 Blue |
1
|
8
|
St Albans City U13 Orient |
|
M.Blasik
|
|
|
T.Byron(2)
L.Collier
L.Gymer(2)
F.King(3)
|
Under 13 - White Division |
|
Alexandra Park U13 South |
3
|
2
|
West Herts Youth FC U13 Stags |
|
L.Bluemink
E.Hohmann(2)
|
|
|
A.Maylor
K.Pereira
|
|
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes |
2
|
5
|
London Maccabi Lions U13 Blue |
|
J.Williams(2)
|
|
|
J.Aspis
S.Morgan
J.Walters(3)
|
|
St Albans City U13 South |
5
|
0
|
AC Finchley U13 South |
|
H.Arnold
D.Ashenhurst
H.Doyle
R.Weaver(2)
|
|
|
|
|
Sun Postal U13 Blue |
2
|
1
|
Berkhamsted Raiders U13 Red |
|
N.Costin(2)
|
|
|
T.Croker
|
Under 13 - Blue Division |
|
Borehamwood Youth U13 Crusaders |
2
|
2
|
St Albans City U13 North |
|
T.Payne
L.Ward
|
|
|
S.Day
H.Smith
|
|
Croxley Youth U13 Kestrels |
1
|
4
|
Belstone FC U13 |
|
D.Wheatley
|
|
|
M.Bell
J.Cohen
D.David
S.Jobson
|
|
Edmonton Rangers U13 Jaguars |
1
|
3
|
Panathinaikos Youth U13 |
|
A.Mutoti
|
|
|
C.Gouge(2)
J.Monk
|
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
1
|
3
|
Belmont United U13 |
|
R.Andresier
|
|
|
L.Aliu
L.Flaherty
P.Raoufi
|
|
TFA Crouch End U13 Vampires |
3
|
2
|
Omonia U13 Green |
|
M.Pennant(2)
M.Smith
|
|
|
Y.Kadis
A.Kyprianou
|
Under 13 - Green Division |
|
AEK Youth FC U13 Eagles Gold |
4
|
3
|
Brady Maccabi U13 Red |
|
|
|
|
R.Jacobs
S.Shimoni
|
|
Alexandra Park U13 North |
2
|
0
|
Brady Maccabi U13 Blue |
|
I.Benis-Scott
J.Silliton
|
|
|
|
|
Edmonton Rangers U13 Bears |
7
|
2
|
Sandridge Rovers U13 |
|
F.Bigg
S.Jaidee(3)
G.Kyezu
J.Tra Bi
A.Watson
|
|
|
J.Campbell
C.Chambers
|
|
Hadley Rangers U13 |
0
|
3
|
Berkhamsted Raiders U13 Blue |
|
|
|
|
L.Allen
O.Barker
|
|
Northwood U13 White |
8
|
1
|
Whetstone Wanderers U13 Panthers |
|
Z.Ausat
M.Carvalho(4)
J.Webster(3)
|
|
|
J.Songo
|
Under 13 - Yellow Division |
|
Burnt Oak Rangers U13 |
4
|
3
|
Oakhill Tigers U13 Knights |
|
A.Embleton(3)
T.Foster
|
|
|
D.Park
N.Rees
M.Youssouf
|
|
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
0
|
5
|
Omonia U13 White |
|
|
|
|
B.Coelho Da Silva
R.Dodd
C.Simao(3)
|
|
Olympiacos U13 |
1
|
9
|
Highgate & Muswell Hill U13 Gladiators |
|
M.Kyprianou
|
|
|
J.Bennett
O.Clarfield
J.Habib(3)
J.Kate(2)
J.Klein(2)
H.Otvos
|
Under 12 - Red Division |
|
London Maccabi Lions U12 White |
1
|
8
|
Whetstone Wanderers U12 Pumas |
|
M.Leader
|
|
|
A.Buckett(4)
E.Clarke
J.Griffin(2)
L.Ward
|
Under 12 - White Division |
|
Alexandra Park U12 East |
1
|
2
|
London Maccabi Lions U12 Blue |
|
J.Dorset
|
|
|
A.Cahn
L.King
|
|
Northwood U12 White |
2
|
1
|
Alexandra Park U12 North |
|
O.Fajana(2)
|
|
|
M.Keenan
|
Under 12 - Blue Division |
|
Brady Maccabi U12 Blue |
1
|
6
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Yellow |
|
T.Leon
|
|
|
M.Barr(2)
B.Francis
D.Otshudi
OG
P.Solicari
|
|
Muswell Hill U12 Vipers |
3
|
8
|
Whetstone Wanderers U12 Lions |
|
T.Carter
Y.Cole(2)
|
|
|
M.Alan(4)
Y.Elezi(2)
O.Killip
A.Laws
|
Under 12 - Green Division |
|
Alexandra Park U12 South |
0
|
8
|
Alexandra Park U12 West |
|
|
|
|
B.Field
J.Hopson
D.Jones
J.Murnaghan
N.Palmer(2)
B.Rago
F.Wells
|
|
Brady Maccabi U12 White |
4
|
3
|
London Maccabi Lions U12 Green |
|
J.Fields(2)
OG
N.Raphael
|
|
|
J.Franklin
G.Maurice(2)
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 United |
12
|
0
|
Brady Maccabi U12 Reds |
|
J.Blakeney(3)
L.Cohen
J.Furman(2)
L.Goott(3)
S.Lobetta
S.Taylor(2)
|
|
|
|
|
Omonia U12 Gold |
7
|
2
|
Muswell Hill U12 Titans |
|
H.Biler(2)
T.Devon(3)
G.Kyriacou(2)
|
|
|
L.Beecroft
T.Vickerage
|
Under 12 - Yellow Division |
|
Hendon United U12 White |
5
|
4
|
Olympiacos U12 Red |
|
S.Goldberg(3)
S.Levin(2)
|
|
|
M.Cox(3)
J.Duodu
|
Under 12 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U12 |
3
|
1
|
Hendon United U12 Blue |
|
J.Selby(2)
D.Simmons
|
|
|
J.Corin
|
|
Harvesters U12 East |
1
|
5
|
Oxhey Jets Youth U12 |
|
I.Morris
|
|
|
M.Burns
C.Farrant
T.Garvey(2)
S.Hird
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 Raiders |
1
|
7
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Purple |
|
OG
|
|
|
D.Chagas(2)
T.Cox(3)
D.Holder(2)
|
|
Olympiacos U12 White |
0
|
5
|
Potters Bar United U12 Blacks |
|
|
|
|
T.Duke(2)
D.Hammett
A.Hibbett
R.Patel
|
Under 11 - Challenge Cup |
Round 1 |
AC Finchley U11 South |
4
|
3
|
Croxley Youth U11 Panthers |
|
V.Bucci(2)
M.Duggan
A.Rey
|
|
|
B.Greig
J.New
S.Walsh
|
Round 1 |
AEK Youth FC U11 |
8
|
1
|
London Maccabi Lions U11 Green |
|
K.Asumadu(3)
T.Davies(2)
J.Lancaster(3)
|
|
|
S.Wolfson
|
Round 1 |
Aldenham FC Excel U11 Athletic |
1
|
12
|
Harvesters U11 South |
|
M.Joseph
|
|
|
A.Berchil
T.Cox
P.Dee
H.Michie
T.Mileham(3)
B.Stacey(4)
J.Willing
|
Round 1 |
AS Southgate U11 Tigers |
4
|
0
|
Bushey & Oxhey FC U11 Tigers |
|
B.Bailey
J.Dowling
J.Pathmarajah(2)
|
|
|
|
Round 1 |
Brady Maccabi U11 Red |
2
|
4
|
Pinner JFC U11 |
|
D.Mincer
|
|
|
A.Cohen
B.Green(3)
|
Round 1 |
Bushey & Oxhey FC U11 Panthers |
4
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U11 |
|
J.Cook(2)
J.Tabor(2)
|
|
|
S.Smith
|
Round 1 |
Cassiobury Rangers U11 Blues |
5
|
3
|
Potters Bar Crusaders U11 Raiders |
|
A.Bains(2)
N.Bloomfield
B.Redjdal(2)
|
|
|
T.Harrington(2)
D.Levy
|
Round 1 |
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
1
|
10
|
AC Finchley U11 North |
|
G.Roberston
|
|
|
B.Assoul
C.Cooper
L.Deighton
D.Rooney(4)
H.Smith(2)
A.Whelan
|
Round 1 |
Colney Heath U11 Jackdaws |
0
|
8
|
Omonia U11 White |
|
|
|
|
J.Bentham(2)
L.Capsalis
A.Gregori(2)
S.Pakora
A.Pantelli
A.Sina
|
Round 1 |
Colney Heath U11 Magpies |
1
|
7
|
Aldenham FC Excel U11 United |
|
J.Elves
|
|
|
B.Fox
T.O'Sullivan
OG
D.Patel
J.Savage(2)
B.Smith
|
Round 1 |
Edmonton Rangers U11 Cobras |
11
|
4
|
Alexandra Park U11 West |
|
L.Ainsworth(2)
F.Conway(2)
K.Daniel(2)
O.Ellis(2)
L.Gluckstein
I.Kabengele
E.Oppey
|
|
|
W.Cassels(2)
L.Robinson
S.Tibbett
|
Round 1 |
Edmonton Rangers U11 Lions |
4
|
1
|
TFA Crouch End U11 Lions |
|
T.Ayvaz(2)
E.McNeil
E.Vepapi
|
|
|
D.Cochrane
|
Round 1 |
Enfield Rangers U11 |
1
|
8
|
Bushey & Oxhey FC U11 Lions |
|
|
|
|
C.Burgess
L.Carter
A.Lowe
J.Mallon(3)
A.O'Connor
J.Stanbridge
|
Round 1 |
Gadeside Rangers U11 Tigers |
2
|
3
|
Potters Bar Crusaders U11 Blues |
|
L.Boarder
P.Casapao
|
|
|
K.Lee
G.Monery(2)
|
Round 1 |
Hadley Wood & Wingate U11 Eagles |
1
|
12
|
St Albans Rangers U11 Red |
|
C.Young
|
|
|
J.Bebb
J.Carty(4)
J.Donovan(2)
D.Emiloju(3)
F.O'Callaghan
OG
|
Round 1 |
Harvesters U11 East |
5
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
|
J.Golding
D.Williams(4)
|
|
|
E.Inlig
T.Turemis
A.Wynne
|
Round 1 |
Harvesters U11 West |
3
|
7
|
Whetstone Wanderers U11 Jaguars |
|
L.Gordon-Brown
L.Mann
O.Rushbrokke
|
|
|
B.de Oliveira
J.Hassan(3)
J.Lloyd-Lewis
J.Quesada-Thorn
A.Yarrow
|
Round 1 |
Hinton & Finchley Revolution U11 |
1
|
11
|
TFA Crouch End U11 Vampires |
|
G.Katz-Kaye
|
|
|
E.Acheampong
S.Kadriu
F.Mackintosh(3)
C.Maduakoa
T.McCarthy(4)
J.Pascal
|
Round 1 |
London Maccabi Lions U11 Blue |
1
|
6
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
|
J.Brooks
|
|
|
S.Drozd(3)
D.Duffy
J.McIntosh
B.Rimell
|
Round 1 |
Northwood U11 Red |
6
|
1
|
Hadley Rangers U11 |
|
S.Arnold
I.Johnson
J.Mangan(2)
J.Milligan
L.Payne
|
|
|
N.Wright
|
Round 1 |
Northwood U11 White |
2
|
2
|
Gadeside Rangers U11 Hornets |
[ Home Win on penalties ] |
A.Del Green
A.Sargent
|
|
|
H.Ellicott(2)
|
Round 1 |
Olympiacos U11 |
1
|
9
|
Borehamwood 2000 U11 |
|
L.Domi
|
|
|
T.Bates
O.Ceesay(2)
B.Garvey
L.Graham
C.Gray
A.Martinaj(2)
K.Perera
|
Round 1 |
Panathinaikos Youth U11 |
9
|
4
|
St Albans Rangers U11 White |
|
J.Cohen
R.Gazey(2)
P.Michael
S.Michael(2)
D.Taurobally(3)
|
|
|
J.Berger
O.Drury(2)
H.Shipp
|
Round 1 |
Potters Bar United U11 Blacks |
1
|
3
|
Pinner United U11 |
|
G.Barker
|
|
|
T.Goodridge(2)
R.Hutchins
|
Round 1 |
Rickmansworth Youth U11 Raptors |
1
|
0
|
AC Finchley U11 West |
|
T.Oquidant
|
|
|
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U11 Lions |
2
|
6
|
Alexandra Park U11 South |
|
B.Nesbitt(2)
|
|
|
M.Eatherden(2)
T.Forkan
L.Gutierrez(2)
S.Wordingham
|
Under 11 - Red Division |
|
Alexandra Park U11 North |
4
|
1
|
Whetstone Wanderers U11 Pumas |
|
A.Bryan
A.Harris-Tharp
T.Lampi
OG
|
|
|
A.Roberts
|
|
Harvesters U11 North |
1
|
2
|
Omonia U11 Green |
|
J.McShane
|
|
|
A.Michael
A.Papdopoulos
|
|
Whetstone Wanderers U11 Tigers |
0
|
2
|
London Maccabi Lions U11 White |
|
|
|
|
J.Copans(2)
|
Under 10 (7-a-side) - Red Division |
|
Borehamwood 2000 U10 Red |
0
|
1
|
London Maccabi Lions U10 White |
|
|
|
|
S.Goldberg
|
|
Harvesters U10 North |
3
|
1
|
TFA Crouch End U10 Vampires |
|
L.Gibbard(2)
R.O'Sullivan
|
|
|
Q.Williams
|
|
London Colney U10 |
3
|
3
|
AC Finchley U10 North |
|
O.Evans
S.Meakes(2)
|
|
|
R.Beck(2)
D.Smith
|
|
London Maccabi Lions U10 Blue |
1
|
6
|
Bushey & Oxhey FC U10 Hawks |
|
R.Abramson
|
|
|
L.Brady(2)
S.Harp(2)
H.McKenna
O.Okeowo
|
|
Whetstone Wanderers U10 Panthers |
0
|
1
|
Omonia U10 Gold |
|
|
|
|
G.Constanti
|
Under 10 (7-a-side) - White Division |
|
AC Finchley U10 West |
0
|
1
|
Enfield Rangers U10 |
|
|
|
|
J.Freedman
|
|
Alexandra Park U10 North |
2
|
1
|
London Maccabi Lions U10 Green |
|
F.Cobley
S.Vaughan
|
|
|
R.Elchanan
|
|
Brady Maccabi U10 Red |
0
|
3
|
Belmont United U10 Spartans |
|
|
|
|
J.Caseman
R.Nicholson
O.Rodrigues
|
|
Oakhill Tigers U10 Preditors |
1
|
3
|
Whetstone Wanderers U10 Tigers |
|
C.Halmshaw
|
|
|
B.Ablett
N.Constandinides
A.Georgiou
|
|
Omonia U10 Green |
4
|
3
|
TFA Crouch End U10 Lions |
|
Z.Antoniou(2)
A.Christofi
L.Paone-Michael
|
|
|
N.Laddie(2)
R.Morgan
|
|
Pinnacle U10 |
7
|
0
|
Edmonton Rangers U10 Hawks |
|
H.Gleeson(2)
A.Maliqi
R.Martin(2)
A.Merovci(2)
|
|
|
|
Under 10 (7-a-side) - Blue Division |
|
Croxley Youth U10 Vipers |
1
|
2
|
Northwood U10 Red |
|
J.Kissane
|
|
|
B.Freeth
A.Musa
|
|
Hadley Rangers U10 East |
4
|
3
|
AC Finchley U10 South |
|
H.Hine
J.Hopwood
K.Moule-Bettell(2)
|
|
|
O.Barrett
L.Photi
J.Tierney
|
|
Harvesters U10 South |
2
|
1
|
West Herts Youth FC U10 Stags |
|
D.Busby
W.Poynton
|
|
|
A.Mooteealoo
|
|
Hinton & Finchley Revolution U10 |
4
|
1
|
Whetstone Wanderers U10 Lions |
|
T.Cadby
J.Fernand
K.Jack
B.Wells
|
|
|
J.Poulton
|
|
Whetstone Wanderers U10 Pumas |
1
|
1
|
St Albans Rangers U10 Red |
|
D.Colby
|
|
|
B.Day
|
Under 10 (7-a-side) - Green Division |
|
Alexandra Park U10 South |
4
|
2
|
Bushey & Oxhey FC U10 Falcons |
|
H.Elser
J.FLEMING(3)
|
|
|
B.Castello
O.Jones
|
|
Bushey Rangers U10 |
5
|
5
|
Borehamwood Youth U10 Crusaders |
|
H.Bayliss(3)
J.Church
OG
|
|
|
B.Bevans
J.Embleton
T.Hannon
K.Mbisa
O.Yeboah
|
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
2
|
7
|
Hadley Rangers U10 West |
|
H.Lee
P.Miguel
|
|
|
L.Jones Quartey(4)
L.Michaelides
J.Rispoli(2)
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes |
4
|
2
|
Northwood U10 White |
|
A.Grffin
E.Theodoulou(2)
L.Tilley
|
|
|
O.Winter(2)
|
|
St Albans Rangers U10 Blue |
4
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U10 |
|
J.Doyle
J.O'Rahilly(3)
|
|
|
OG
J.Rosenthal
|
Under 10 (7-a-side) - Yellow Division |
|
Borehamwood 2000 U10 White |
2
|
2
|
Omonia U10 Whites |
|
A.Warren
M.Yeboah
|
|
|
M.Goumal(2)
|
|
Gadeside Rangers U10 |
5
|
3
|
Colney Heath U10 Magpies |
|
D.Hale
H.Liam(2)
J.Wade(2)
|
|
|
J.Godfrey
F.Michie(2)
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Herons |
7
|
3
|
Harvesters U10 East |
|
K.Boguszewski
D.Hilmi
M.Jobson(2)
J.McDonald
Y.Sheinfield
K.Szklarczyk
|
|
|
J.Kilpatrick(2)
F.Laycock
|
|
Omonia U10 Silver |
4
|
2
|
Harvesters U10 West |
|
P.Beer
M.Calderon
L.Petrou(2)
|
|
|
J.Heppenstall(2)
|
Under 9 (7-a-side) - Camelot Group |
|
Hadley Wood & Wingate U09 Herons |
Played |
Borehamwood Youth U09 Crusaders |
|
|
Harvesters U09 North |
Played |
Hadley Rangers U09 |
|
|
London Colney U09 |
Played |
Whetstone Wanderers U09 Pumas |
|
|
London Maccabi Lions U09 Blue |
Played |
Highgate & Muswell Hill U09 |
|
Under 9 (7-a-side) - Captain Hook Group |
|
AC Finchley U09 North |
Played |
Borehamwood Youth U09 Knights |
|
|
Colney Heath U09 Magpies |
Played |
Aldenham FC Excel U09 Arrows |
|
|
Hinton & Finchley Revolution U09 |
Played |
St Albans Rangers U09 |
|
|
Omonia U09 Gold |
Played |
Harvesters U09 South |
|
Under 9 (7-a-side) - Harry Potter Group |
|
Bushey & Oxhey FC U09 Leopards |
Played |
Alexandra Park U09 North |
|
|
Croxley Youth U09 Kites |
Played |
Borehamwood 2000 U09 |
|
|
Enfield Rangers U09 |
Played |
Sandridge Rovers U09 |
|
|
Northwood U09 Red |
Played |
Edmonton Rangers U09 Scorpions |
|
Under 9 (7-a-side) - Peter Pan Group |
|
Bushey & Oxhey FC U09 Jaguars |
Played |
Alexandra Park U09 South |
|
|
Cassiobury Rangers U09 Claret |
Played |
Brady Maccabi U09 Red |
|
|
Harvesters U09 East |
Played |
TFA Crouch End U09 Vampires |
|
|
London Maccabi Lions U09 Green |
Played |
Hadley Wood & Wingate U09 Foxes |
|
|
West Herts Youth FC U09 Stags |
Played |
Rickmansworth Youth U09 Tigers |
|
Under 9 (7-a-side) - Robin Hood Group |
|
Cassiobury Rangers U09 Blue |
Played |
AC Finchley U09 South |
|
|
Colney Heath U09 Jackdaws |
Played |
Bushey & Oxhey FC U09 Cougars |
|
|
Northwood U09 White |
Played |
TFA Crouch End U09 Lions |
|
|
Olympiacos U09 |
Played |
Hadley Wood & Wingate U09 Eagles |
|
|
Whetstone Wanderers U09 Lions |
Played |
Oxhey Jets Youth U09 |
|
Under 8 Divisional Group A |
|
Bushey & Oxhey FC U08 Sharks |
Played |
Hadley Wood & Wingate U08 Foxes |
|
|
Omonia U08 Green |
Played |
AC Finchley U08 North |
|
|
TFA Crouch End U08 Lions |
Played |
London Colney U08 |
|
Under 8 Divisional Group B |
|
AC Finchley U08 South |
Played |
Harvesters U08 North |
|
|
Omonia U08 White |
Played |
London Maccabi Lions U08 White |
|
Under 8 Divisional Group C |
|
Croxley Youth U08 Lions |
Played |
Harvesters U08 South |
|
|
London Maccabi Lions U08 Blue |
Played |
Alexandra Park U08 North |
|
|
West Herts Youth FC U08 Stags |
Played |
Oxhey Jets Youth U08 |
|
Under 8 Divisional Group D |
|
St Albans Rangers U08 |
Played |
Borehamwood Youth U08 Crusaders |
|
Under 8 Divisional Group E |
|
Borehamwood Youth U08 Knights |
Played |
Whetstone Wanderers U08 Tigers |
|
|
Northwood U08 Red |
Played |
Harvesters U08 West |
|
Under 8 Divisional Group F |
|
Hadley Rangers U08 |
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 |
|
|
TFA Crouch End U08 Vampires |
Played |
Bushey & Oxhey FC U08 Cobras |
|
|
Whetstone Wanderers U08 Leopards |
Played |
Northwood U08 White |
|
Under 8 Inter Divisional Friendlies |
|
Enfield Rangers U08 |
Played |
London Maccabi Lions U08 Green |
|
Under 7 Divisional Group B |
|
London Maccabi Lions U07 Tigers |
Played |
Northwood U07 Red |
|
|
TFA Crouch End U07 Lions |
Played |
AC Finchley U07 South |
|
Under 7 Divisional Group C |
|
Borehamwood Youth U07 Crusaders |
Played |
Harvesters U07 North |
|
|
Bushey & Oxhey FC U07 Hornets |
Played |
London Maccabi Lions U07 Pumas |
|
|
Rickmansworth Youth U07 Juniors |
Played |
TFA Crouch End U07 Tigers |
|
Under 7 Divisional Group D |
|
Edmonton Rangers U07 Cubs |
Played |
London Maccabi Lions U07 Panthers |
|
|
Harvesters U07 South |
Played |
Borehamwood Youth U07 Knights |
|
|
Whetstone Wanderers U07 Panthers |
Played |
TFA Cheshunt U07 |
|
Under 7 Intergroup Friendlies |
|
TFA Crouch End U07 Vampires |
Played |
Whetstone Wanderers U07 Jaguars |
|
Under 7 Divisional Group A |
|
Bushey & Oxhey FC U07 Herons |
Played |
London Maccabi Lions U07 Leopards |
|
|
Enfield Rangers U07 |
Played |
Harvesters U07 East |
|
|
West Herts Youth FC U07 Stags |
Played |
AC Finchley U07 North |
|
Miscellaneous |
|
AC Finchley U15 North |
2
|
2
|
Everett Rovers U15 (WITHDRAWN) |
|
T.Carlton
C.Connolly
|
|
|
J.James
M.Tearle
|
|
Alexandra Park U10 West |
1
|
2
|
Olympiacos U10 (WITHDRAWN) |
|
F.Buttle
|
|
|
L.Oudet(2)
|
|
Pinnacle U16 (WITHDRAWN) |
3
|
4
|
London Maccabi Lions U16 White |
|
R.Brown(2)
R.Efey
|
|
|
J.Kaposi(2)
D.Kaye(2)
|
|
TFA Crouch End U12 Vampires (WITHDRAWN) |
1
|
3
|
Whetstone Wanderers U12 Jaguars |
|
O.Kop
|
|
|
A.Cicale(2)
B.Stevenson
|