|
Home Team |
Score |
Away Team |
Under 18 - League Cup |
Round 1 |
AC Finchley U18 South |
-
|
A
|
London Maccabi Lions U18 Blue (WITHDRAWN) |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Round 1 |
Aldenham FC Excel U18 Wildcats |
1
|
2
|
St Albans Rangers U18 Blue |
|
J.Ottman
|
|
|
R.Chilianu
J.Samson
|
Round 1 |
Alexandra Park U18 North |
4
|
0
|
St Albans Rangers U18 Star 95/96 |
|
G.Brooks
M.Harris-Tharp
D.Snell(2)
|
|
|
|
Round 1 |
Alexandra Park U18 West |
0
|
4
|
Evergreen U18 Youth |
|
|
|
|
O.Cripps
A.Jokiel
H.Mitchell
S.Ogundere
|
Round 1 |
Berkhamsted Raiders U18 White |
1
|
2
|
St Albans City U18 West |
|
C.Tracy
|
|
|
R.Tominey-Nevado
A.White
|
Round 1 |
Brady Maccabi U18 |
1
|
4
|
Potters Bar United U18 Blacks |
|
A.Leigh
|
|
|
N.Reid(2)
J.Viala(2)
|
Round 1 |
Cassiobury Rangers U18 Clarets |
6
|
0
|
Chorleywood U18 Lions |
|
C.Callanan
J.Robertson
C.Rowland(2)
B.Stallard(2)
|
|
|
|
Round 1 |
Chorleywood U18 Phoenix |
0
|
8
|
Harvesters U18 North |
|
|
|
|
W.Biggs
W.Kilpatrick
J.Nevin(4)
OG
M.Williams
|
Round 1 |
Edmonton Rangers U18 Leopards |
1
|
6
|
Harvesters U18 West |
|
R.Rothwell
|
|
|
J.Entwistle(2)
L.Fennessy(2)
D.Houghton
A.Kirsch
|
Round 1 |
Evergreen U18 Juniors |
2
|
7
|
St Albans City U18 North |
|
S.Cavaree
J.Longuehaye
|
|
|
A.Criticos(3)
L.Ferdinand(2)
S.Jones(2)
|
Round 1 |
Gadeside Rangers U18 |
4
|
3
|
Whetstone Wanderers U18 Jaguars |
|
O.Alade
H.Ali
D.Moss
T.Simmons
|
|
|
J.Antoniou
C.Magri
L.Theophanous
|
Round 1 |
Garston Boys U18 |
5
|
3
|
Hadley Rangers U18 |
|
A.Cantellow
J.McGeever
O.Oybebor
J.Taylor
|
|
|
M.Ashton
C.Ellinas
A.Packer
|
Round 1 |
Highgate & Muswell Hill U18 Raiders |
1
|
7
|
Hendon United U18 |
|
J.Summerfield
|
|
|
N.Lachs
N.Steuer
M.Weiler(5)
|
Round 1 |
Hinton & Finchley Revolution U18 |
1
|
4
|
Bedmond Youth U18 |
|
N.Muse
|
|
|
J.Davis(2)
L.Pearse
C.Reeves
|
Round 1 |
Nascot Wood Rangers U18 |
0
|
7
|
St Albans Rangers U18 Red |
|
|
|
|
K.Clayton(2)
J.Foster
J.Harding
B.St Clair(3)
|
Round 1 |
Olympiacos U18 |
4
|
2
|
Cassiobury Rangers U18 Blues |
|
J.Adeyileka
S.Gibbons
A.Lawrence(2)
|
|
|
J.Ackerman
S.Lutes
|
Round 1 |
Potters Bar United U18 Whites |
1
|
3
|
Northwood U18 Blue |
|
N.Baker
|
|
|
G.Dalling(2)
A.Latchman
|
Round 1 |
St Albans City U18 East |
2
|
3
|
Wheathampstead Wanderers U18 Sharks |
|
A.Gosling
B.Kelly-Keener
|
|
|
J.Ablett
G.Fogarty-Graveson
T.Galliford
|
Round 1 |
St Albans Rangers U18 Green |
0
|
17
|
Harvesters U18 South |
|
|
|
|
J.Cahill(2)
P.Dobinson
R.Gaffney(2)
C.Grey
L.Kirby(3)
P.Monastero
S.Nevin(4)
G.Robbins(2)
L.Robinson
|
Round 1 |
VEP Knights U18 |
5
|
4
|
Omonia U18 White |
|
A.Ayers(2)
D.Maloney(2)
J.Mulligan
|
|
|
J.Hill(2)
M.Tan(2)
|
Round 1 |
Whetstone Wanderers U18 Tigers |
1
|
4
|
AC Finchley U18 North |
|
K.Dinev
|
|
|
A.Doherty
C.Okoke
W.Thompson
R.Turner
|
Under 18 - Red Division |
|
Abbots Youth U18 |
2
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U18 |
|
J.Farmer
T.Piper
|
|
|
D.Feldman
G.Goldberg
|
|
Comets U18 Dolphins |
2
|
1
|
Chorleywood U18 Scorpions |
|
D.Breed
J.Trigg
|
|
|
M.Goddard
|
|
Croxley Youth U18 {Seventeen} |
6
|
3
|
London Maccabi Lions U18 White |
|
R.Cameron(2)
S.Fatimehin
J.Faulkner
M.Riddick
A.Sharkey
|
|
|
J.Barnett
B.Sassoon
O.Sheldon
|
Under 18 - White Division |
|
Alexandra Park U18 Youth |
0
|
6
|
Everett Rovers U18 |
|
|
|
|
T.Hier
C.Humberstone(5)
|
Under 16 - Red Division |
|
Chorleywood U16 Aspire |
3
|
4
|
Alexandra Park U16 North |
|
J.Lloyd
L.Withell(2)
|
|
|
J.Easterling
M.Las
A.Walcott
D.Zena
|
|
Harvesters U16 North |
0
|
3
|
London Maccabi Lions U16 White |
|
|
|
|
L.Greenham
J.Kaposi
D.Kaye
|
|
Rickmansworth Youth U16 Raiders |
4
|
1
|
Nascot Wood Rangers U16 Eagles |
|
L.Hancock
W.Holian
C.Salisbury
M.Stapleton
|
|
|
T.Pountain
|
Under 16 - White Division |
|
Highgate & Muswell Hill U16 |
2
|
4
|
Highgate & Muswell Hill U16 Wildcats |
|
J.Aremband
C.Korman
|
|
|
O.Lass
A.Meir(2)
A.Rahamim
|
Under 16 - Blue Division |
|
AC Finchley U16 North |
2
|
6
|
Alexandra Park U16 South |
|
C.Hutchings
L.Robinson
|
|
|
G.Beeby
H.Gregory(2)
J.Navin-Holder(3)
|
Under 16 - Green Division |
|
Brady Maccabi U16 |
0
|
6
|
Oakhill Tigers U16 Falcons |
|
|
|
|
M.Little(2)
R.Mangungu
C.Salmon
M.Scollan(2)
|
|
Hendon United U16 |
2
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U16 Panthers |
|
T.Lauffer
OG
|
|
|
Z.Sorene
|
Under 15 - Red Division |
|
Cassiobury Rangers U15 Pumas |
3
|
1
|
Panathinaikos Youth U15 Green |
|
P.Forson(2)
J.Verney
|
|
|
N.Nyumah
|
|
Harvesters U15 North |
3
|
5
|
TFA Crouch End U15 Vampires |
|
R.Flanagan
T.Goodall
M.White
|
|
|
|
|
London Maccabi Lions U15 White |
2
|
0
|
Alexandra Park U15 North |
|
F.Kramer
I.Zamet
|
|
|
|
|
Whetstone Wanderers U15 Lions |
6
|
1
|
Northwood U15 |
|
J.Edwards
M.Karaarslan(3)
OG
G.Torre
|
|
|
J.Fountain
|
Under 15 - White Division |
|
Aldenham FC Excel U15 Scorpions |
2
|
3
|
Hadley Rangers U15 |
|
J.Myers
D.Shina
|
|
|
C.Karagozlu(2)
L.Nicotra
|
|
Hampstead FC U15 |
1
|
5
|
Whetstone Wanderers U15 Pumas |
|
S.Bentley
|
|
|
D.Bernbaum(2)
W.Chingioka(2)
A.Mansaf
|
Under 15 - Blue Division |
|
Belstone FC U15 |
2
|
4
|
Olympiacos U15 White |
|
A.Dixon
Z.Shooter
|
|
|
D.Moore
L.Sutherland(3)
|
|
Enfield Rangers U15 Black |
1
|
1
|
Harvesters U15 South |
|
D.Hlamelo
|
|
|
E.Wattley
|
|
Olympiacos U15 Red |
1
|
3
|
London Maccabi Lions U15 Blue |
|
J.Roberts
|
|
|
M.Pinhass
B.Wolmark(2)
|
Under 15 - Green Division |
|
Edmonton Rangers U15 Tigers |
7
|
2
|
Enfield Rangers U15 White |
|
E.Authur(5)
S.O'Connell
A.Rajim
|
|
|
S.Foster(2)
|
|
Hinton & Finchley Revolution U15 |
2
|
2
|
AEK Youth FC U15 |
|
A.Bekoe
S.Will
|
|
|
O.O'Sahon-Lubel
Y.Thomas
|
|
Whetstone Wanderers U15 Lynx |
3
|
2
|
Oakhill Tigers U15 Pumas |
|
N.Harrington
B.Quinton(2)
|
|
|
L.Wingad(2)
|
Under 15 - Yellow Division |
|
Panathinaikos Youth U15 White |
1
|
0
|
Brady Maccabi U15 |
|
M.O'Connor
|
|
|
|
|
Pinner JFC U15 |
4
|
12
|
Alexandra Park U15 South |
|
M.Abergil
E.Leader(3)
|
|
|
O.Adams
G.Dugdale(2)
J.Horton(2)
K.Kinodu
J.Le Feuvre(3)
OG
C.Walker
B.Wander
|
Under 14 - Red Division |
|
Alexandra Park U14 North |
2
|
1
|
Harvesters U14 North |
|
D.Jowett(2)
|
|
|
L.Phillips
|
|
Hadley Wood & Wingate U14 Herons |
0
|
2
|
St Albans City U14 North |
|
|
|
|
J.McCallum(2)
|
|
Panathinaikos Youth U14 |
4
|
1
|
Edmonton Rangers U14 Eagles |
|
J.Davison
N.Michael
C.Tuffour(2)
|
|
|
S.Antwi
|
|
Whetstone Wanderers U14 Pumas |
3
|
3
|
Olympiacos U14 |
|
D.Gallin(2)
A.Gwynnette
|
|
|
J.Muanza
H.Oudet
S.Savva
|
Under 14 - White Division |
|
AC Finchley U14 North |
9
|
4
|
Potters Bar United U14 Blacks |
|
A.Chime
M.Cox
G.Dan(4)
D.Deng(3)
|
|
|
A.Apostoli
C.Bullamore
OG
D.Wade
|
|
Croxley Youth U14 Pumas |
3
|
1
|
Bushey & Oxhey FC U14 Pumas |
|
M.Geremia
N.Soames
B.Trigg
|
|
|
D.Finlay
|
|
Evergreen U14 Juniors |
7
|
0
|
Whetstone Wanderers U14 Tigers |
|
B.Baldwin
J.Kelly
N.Nottage(3)
A.Peat
D.Turk
|
|
|
|
|
Hadley Wood & Wingate U14 Eagles |
2
|
2
|
Alexandra Park U14 East |
|
N.Gench
O.Tobi
|
|
|
A.Blake(2)
|
|
London Maccabi Lions U14 White |
3
|
1
|
Belstone FC U14 |
|
N.Davis
J.Mattey
A.Raphael
|
|
|
A.Tokuta
|
Under 14 - Blue Division |
|
Brady Maccabi U14 White |
1
|
3
|
London Maccabi Lions U14 Blue |
|
A.Russell
|
|
|
S.Fresco
J.Gale
H.Russell
|
|
Enfield Rangers U14 |
5
|
1
|
Muswell Hill U14 Cobras |
|
P.Chukwuma(2)
G.Isichei
L.Nkwabilo(2)
|
|
|
T.Escott
|
|
St Albans City U14 South |
7
|
1
|
Aldenham FC Excel U14 Rhinos |
|
O.Bounyafe
B.Gosling(3)
R.Mariemoutou
J.Mooney
F.Williams
|
|
|
A.Fox
|
Under 14 - Green Division |
|
AC Finchley U14 South |
10
|
1
|
Bushey Rangers U14 Eagles |
|
M.Abbate(2)
A.Argent
D.Banner(2)
C.Enright
C.Ephgrave
J.Ryan
T.Streete(2)
|
|
|
K.Goom
|
|
Borehamwood Youth U14 Crusaders |
3
|
10
|
Brady Maccabi U14 Red |
|
T.Yeboah(3)
|
|
|
J.Brassey
D.Gaby(6)
J.Harris(2)
A.Kohler
|
|
Cassiobury Rangers U14 Clarets |
4
|
6
|
Hinton & Finchley Revolution U14 |
|
A.Cox
L.Green
C.Hallahan
D.Verbena
|
|
|
B.Feigenbaum
J.Morrison(4)
M.West
|
|
E.B.O.G. U14 Juventa |
6
|
2
|
Harvesters U14 South |
|
R.Murphy
A.Oosterhuis(2)
W.Sollory
S.Stubbings(2)
|
|
|
O.Russell
A.Smith
|
|
Gadeside Rangers U14 |
6
|
4
|
London Colney U14 |
|
L.Amo(3)
H.Muir
N.Tannian(2)
|
|
|
D.Burke
A.Fardella(2)
C.McCallion
|
Under 14 - Yellow Division |
|
Aldenham FC Excel U14 Harriers |
0
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U14 Athletic |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Park U14 South |
2
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U14 |
|
R.Rush-Paterson
E.Steer
|
|
|
|
|
Rickmansworth Youth U14 Rebels |
3
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes |
|
A.Bointon
K.Lawrence
B.Russell
|
|
|
A.Duggan
R.Kent
Y.Wynne
|
Under 13 - League Cup |
Preliminary Round |
AC Finchley U13 South |
2
|
7
|
Berkhamsted Raiders U13 Red |
|
D.Lawrence
L.O'Brien
|
|
|
O.Burchnall(3)
T.Croker
S.Dey
T.Wieksza
P.Wood
|
Preliminary Round |
AEK Youth FC U13 Eagles Gold |
6
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U13 Herons |
|
R.Bajraktari
I.Khan
M.Nicola
OG(2)
D.Utting
|
|
|
C.Atherton
C.Lemba
|
Preliminary Round |
Alexandra Park U13 South |
4
|
1
|
Sandridge Rovers U13 |
|
L.Bluemink
E.Hohmann(2)
B.Waine
|
|
|
J.Campbell
|
Preliminary Round |
Belstone FC U13 |
6
|
0
|
Brady Maccabi U13 Red |
|
R.Cupeva
J.Flitterman(2)
C.Freeman
N.Kaye(2)
|
|
|
|
Preliminary Round |
Berkhamsted Raiders U13 Blue |
2
|
4
|
Belmont United U13 |
|
J.Drury(2)
|
|
|
L.Flaherty
P.Raoufi(3)
|
Preliminary Round |
Brady Maccabi U13 Blue |
4
|
3
|
Edmonton Rangers U13 Bears |
|
J.Awad(2)
J.Freedman
D.Lewis
|
|
|
F.Bigg
G.Kyezu
J.Tra Bi
|
Preliminary Round |
Enfield Rangers U13 |
H
|
-
|
Croxley Youth U13 Kestrels |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
Preliminary Round |
Everett Rovers U13 Blue |
3
|
3
|
TFA Crouch End U13 Vampires |
|
M.Blasik(2)
J.Kinsella
|
|
|
D.Kemoi
M.Pennant(2)
|
Preliminary Round |
Harvesters U13 East |
8
|
0
|
Olympiacos U13 |
|
J.Ireland(2)
H.Johnson
B.Robinson(3)
S.Wallace
A.Woodland
|
|
|
|
Preliminary Round |
Harvesters U13 South |
7
|
1
|
Edmonton Rangers U13 Jaguars |
|
A.Banathy
J.Hawthorne(3)
G.Hayford
M.Hook
B.lloyd
|
|
|
C.White
|
Preliminary Round |
Hendon United U13 |
0
|
11
|
St Albans City U13 South |
|
|
|
|
H.Arnold
H.Doyle
J.Fletcher
C.Hunter
T.Kellard(2)
J.Newton(4)
A.Pringle
|
Preliminary Round |
London Maccabi Lions U13 Blue |
11
|
0
|
Oakhill Tigers U13 Knights |
|
G.Bier(4)
J.Bleetman
S.Leigh
S.Morgan
G.Yawitch(4)
|
|
|
|
Preliminary Round |
Northwood U13 Red |
-
|
A
|
Panathinaikos Youth U13 |
[ Away Win was awarded ] |
|
|
|
|
Preliminary Round |
Omonia U13 Green |
3
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U13 |
|
L.Christofi(3)
|
|
|
N.Williams
|
Preliminary Round |
Omonia U13 White |
4
|
1
|
Whetstone Wanderers U13 Panthers |
|
OG
C.Simao(3)
|
|
|
J.Songo
|
Preliminary Round |
Pinner JFC U13 (WITHDRAWN) |
0
|
15
|
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes |
|
|
|
|
J.Beare(2)
L.Buckingham(3)
J.Drinkwater(3)
C.Hansford
C.Harry
L.Pearce
H.Renkin
J.Williams(3)
|
Preliminary Round |
Potters Bar United U13 |
6
|
0
|
Hadley Rangers U13 |
|
J.Hughes
J.Maddocks
J.Morris(2)
M.Neyt
M.Titley
|
|
|
|
Preliminary Round |
Sun Postal U13 Blue |
5
|
0
|
Borehamwood Youth U13 Crusaders |
|
S.Abraham
N.Costin
L.Howard(2)
C.Lawrence
|
|
|
|
Preliminary Round |
West Herts Youth FC U13 Stags |
3
|
5
|
Alexandra Park U13 North |
|
J.Culshaw
C.Day
G.Turner
|
|
|
S.Lewis
J.Silliton(4)
|
Under 13 - Red Division |
|
Chorleywood U13 Gunners |
1
|
2
|
Harvesters U13 North |
|
J.Greengrow
|
|
|
W.Brothwood
J.Chott
|
|
Edmonton Rangers U13 Panthers |
0
|
5
|
Sun Postal U13 Yellow |
|
|
|
|
K.Bromfield
P.Field
L.Hedge(2)
H.Kenny
|
|
London Maccabi Lions U13 White |
H
|
-
|
Pinnacle U13 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
St Albans City U13 Orient |
1
|
2
|
AC Finchley U13 North |
|
F.King
|
|
|
A.Aydin
F.Quinlan-Qasim
|
Under 12 - Red Division |
|
AC Finchley U12 North |
0
|
3
|
Borehamwood 2000 U12 |
|
|
|
|
D.Labuda
K.Nyarko
F.St John
|
|
Borehamwood Youth U12 Crusaders |
2
|
2
|
Edmonton Rangers U12 Cougars |
|
C.Waters(2)
|
|
|
J.Domfeh
R.Rama
|
|
Harvesters U12 North |
3
|
1
|
London Maccabi Lions U12 White |
|
E.Cleaver(2)
S.Mistry
|
|
|
J.Steinberg
|
|
West Herts Youth FC U12 Stags |
3
|
4
|
Whetstone Wanderers U12 Jaguars |
|
J.Ashby
J.Boorn
H.Kendal
|
|
|
A.Cicale
J.Makamian
B.Stevenson(2)
|
Under 12 - White Division |
|
Alexandra Park U12 East |
0
|
0
|
Bushey & Oxhey FC U12 Bears |
|
|
|
|
|
|
Croxley Youth U12 Clarets |
3
|
2
|
Alexandra Park U12 North |
|
W.Bishop
T.Cox
S.Youssefi
|
|
|
S.Holden
M.Riley
|
|
London Maccabi Lions U12 Blue |
1
|
4
|
Whetstone Wanderers U12 Cougars |
|
A.Cahn
|
|
|
K.Palache(2)
A.Petty(2)
|
|
Northwood U12 White |
3
|
6
|
Whetstone Wanderers U12 Tigers |
|
W.Giffin(2)
C.Thompson
|
|
|
A.Ghali(3)
A.Kirtsides(2)
K.Paintain
|
Under 12 - Blue Division |
|
Brady Maccabi U12 Blue |
3
|
2
|
Bushey & Oxhey FC U12 Dragons |
|
J.Baum
E.Sharpe
|
|
|
M.Bishop
E.Danomah
|
|
Edmonton Rangers U12 Falcons |
5
|
3
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes |
|
P.Kalawango(2)
B.Ngomabie(3)
|
|
|
G.Alfieri(2)
N.Johnson
|
|
Harvesters U12 South |
1
|
6
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Yellow |
|
S.Coombs
|
|
|
M.Barr(3)
K.Browne
K.Canmetin
B.Francis
|
|
Potters Bar United U12 Stripes |
0
|
1
|
Whetstone Wanderers U12 Lions |
|
|
|
|
O.Killip
|
Under 12 - Green Division |
|
Brady Maccabi U12 Reds |
1
|
9
|
Alexandra Park U12 West |
|
T.Miller
|
|
|
J.Hopson(2)
Z.Johnson
D.Jones
J.Murnaghan(3)
B.Rago
M.Starn
|
|
Colney Heath U12 Magpies |
3
|
2
|
London Maccabi Lions U12 Green |
|
J.Dumbarton
A.Fraschetti
S.Maisey
|
|
|
Z.Leslie
L.Sherry
|
|
Highgate & Muswell Hill U12 United |
3
|
0
|
Brady Maccabi U12 White |
|
J.Bernstein
J.Blakeney
S.Taylor
|
|
|
|
|
Muswell Hill U12 Titans |
2
|
3
|
Omonia U12 Green |
|
R.Sallows
T.Vickerage
|
|
|
A.Demetriou
A.Georgiou
C.Stylianou
|
|
Omonia U12 Gold |
6
|
1
|
Alexandra Park U12 South |
|
H.Biler(2)
T.Devon(4)
|
|
|
J.Thornton
|
Under 12 - Yellow Division |
|
AC Finchley U12 South |
5
|
2
|
Cassiobury Rangers U12 Lions |
|
S.Bhardwa
F.Calnan
N.Meszarich
L.Weston(2)
|
|
|
E.Cooney
M.Gauntlet
|
|
Hadley Rangers U12 West |
3
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles |
|
N.Bradley(3)
|
|
|
G.Gashi
H.Horne
|
|
Olympiacos U12 Red |
4
|
1
|
Panathinaikos Youth U12 |
|
M.Cox(2)
L.Nicola(2)
|
|
|
|
Under 12 - Purple Division |
|
Alyth Belsize U12 |
0
|
7
|
Bushey & Oxhey FC U12 Eagles |
|
|
|
|
J.Clark(2)
Z.Finn
G.Ghai
L.Nash
M.Stockwell
B.Twumasi
|
|
Borehamwood Youth U12 Knights |
5
|
0
|
Harvesters U12 East |
|
G.Atkinson
A.Bernardo
O.Guerra(2)
B.Sullivan
|
|
|
|
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Purple |
5
|
2
|
Hendon United U12 Blue |
|
D.Chagas(2)
T.Cox(2)
D.Holder
|
|
|
A.Shaffer(2)
|
|
Olympiacos U12 White |
8
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U12 Raiders |
|
C.Bailey(4)
C.Geniris
N.Paphiti
M.Stavrou
C.Yiannitsarou
|
|
|
|
|
Oxhey Jets Youth U12 |
2
|
2
|
Potters Bar United U12 Blacks |
|
M.Cockcroft
C.Farrant
|
|
|
D.Hammett
R.Patel
|
Under 11 - League Cup Group A |
|
AC Finchley U11 North |
H
|
-
|
Hadley Rangers U11 |
[ Home Win was awarded ] |
|
|
|
|
|
Highgate & Muswell Hill U11 |
1
|
1
|
Aldenham FC Excel U11 Athletic |
|
M.Johnson
|
|
|
S.Levy
|
Under 11 - League Cup Group B |
|
Alexandra Park U11 West |
D
|
D
|
Brady Maccabi U11 Red |
[ Draw was awarded ] |
|
|
|
|
Under 11 - League Cup Group C |
|
Borehamwood Youth U11 Crusaders |
14
|
0
|
Bushey & Oxhey FC U11 Tigers |
|
L.Cosgrave
A.Dinan
S.Drozd(3)
S.Hayes
J.Kimber(3)
A.Laezoh
J.McIntosh
B.Rimell(2)
J.Ross
|
|
|
|
|
Olympiacos U11 |
V |
Enfield Rangers U11 |
[ Void ] |
|
|
|
|
Under 11 - League Cup Group D |
|
Whetstone Wanderers U11 Jaguars |
13
|
0
|
AC Finchley U11 West |
|
M.Canbolat(3)
B.de Oliveira
J.Hassan(5)
I.Igwe
J.Lloyd-Lewis
J.Quesada-Thorn
T.Singh
|
|
|
|
Under 11 - League Cup Group E |
|
Potters Bar United U11 Blacks |
2
|
5
|
Bushey & Oxhey FC U11 Panthers |
|
G.Barker
M.Russell
|
|
|
H.Brady
D.Hemington(2)
J.Tabor(2)
|
Under 11 - League Cup Group F |
|
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes |
6
|
0
|
St Albans Rangers U11 White |
|
N.Bannerman-Lloyd
W.Kruger(3)
K.Weeks
A.Wynne
|
|
|
|
|
TFA Crouch End U11 Lions |
0
|
9
|
Borehamwood 2000 U11 |
|
|
|
|
T.Bates(2)
O.Ceesay(2)
B.Garvey(2)
C.Gray(3)
|
Under 11 - League Cup Group G |
|
Whetstone Wanderers U11 Lions |
3
|
4
|
Gadeside Rangers U11 Hornets |
|
N.Abdulahu
M.Evdokimov
E.Harlow
|
|
|
E.Early(2)
H.Ellicott(2)
|
Under 11 - League Cup Group H |
|
Hinton & Finchley Revolution U11 |
5
|
5
|
Colney Heath U11 Magpies |
|
J.Burkitt(3)
Z.Constantinou
A.Kennedy
|
|
|
D.Brodrick
N.Dawit(2)
J.Elves
B.Quinn
|
|
London Maccabi Lions U11 Green |
3
|
5
|
Harvesters U11 East |
|
A.Berg
N.Bezalel
S.Wolfson
|
|
|
J.Gisby(2)
J.Moore
D.Williams(2)
|
Under 11 - League Cup Group I |
|
Potters Bar Crusaders U11 Blues |
5
|
2
|
Bushey & Oxhey FC U11 Lions |
|
C.Bushby
G.Fosh
G.Monery
OG
K.Rogers
|
|
|
J.Stanbridge(2)
|
Under 11 - League Cup Group J |
|
Alexandra Park U11 South |
1
|
2
|
Potters Bar Crusaders U11 Raiders |
|
L.Balabanovic
|
|
|
T.Harrington
D.Levy
|
|
London Maccabi Lions U11 Blue |
1
|
0
|
Cassiobury Rangers U11 Clarets |
|
J.Samsom
|
|
|
|
Under 11 - League Cup Group K |
|
AEK Youth FC U11 |
0
|
1
|
Harvesters U11 West |
|
|
|
|
O.Rushbrokke
|
|
Panathinaikos Youth U11 |
0
|
6
|
TFA Crouch End U11 Vampires |
|
|
|
|
S.Bough
J.Pascal(4)
N.Zlafou
|
Under 11 - League Cup Group L |
|
Cassiobury Rangers U11 Blues |
2
|
2
|
Edmonton Rangers U11 Lions |
|
A.Bains
B.Redjdal
|
|
|
T.Ayvaz
E.McNeil
|
|
Pinner JFC U11 |
0
|
3
|
Gadeside Rangers U11 Tigers |
|
|
|
|
A.Earthrowl
G.Garcia
L.Tait
|
Under 11 - Red Division |
|
Aldenham FC Excel U11 United |
4
|
1
|
London Maccabi Lions U11 White |
|
A.Day
L.Kenny
T.O'Sullivan
D.Patel
|
|
|
Z.Francis
|
|
Alexandra Park U11 North |
3
|
1
|
Harvesters U11 South |
|
D.Levine(2)
J.Lewis
|
|
|
T.Mileham
|
|
Harvesters U11 North |
6
|
1
|
Whetstone Wanderers U11 Pumas |
|
J.James(2)
J.McShane
T.Platts(2)
K.Rahho
|
|
|
A.Roberts
|
Under 10 (7-a-side) - Red Division |
|
Borehamwood 2000 U10 Red |
2
|
1
|
Omonia U10 Gold |
|
C.Egan
D.Nyarko
|
|
|
G.Constanti
|
|
Edmonton Rangers U10 Owls |
3
|
6
|
Harvesters U10 North |
|
K.Omar-Basha
K.Rama
Z.Zergui
|
|
|
O.Gauthier
L.Gibbard(2)
R.O'Sullivan(2)
W.Robinson
|
|
London Colney U10 |
2
|
6
|
London Maccabi Lions U10 White |
|
O.Evans
S.Meakes
|
|
|
O.Kaye(2)
D.Phillips(4)
|
|
TFA Crouch End U10 Vampires |
3
|
3
|
Bushey & Oxhey FC U10 Hawks |
|
K.Agolini
S.Mayer(2)
|
|
|
F.Clark
S.Harp
O.Okeowo
|
|
Whetstone Wanderers U10 Panthers |
4
|
2
|
AC Finchley U10 North |
|
A.Damann(2)
O.Moynihan
M.Tierney
|
|
|
M.Meola
T.Salik
|
Under 10 (7-a-side) - White Division |
|
Belmont United U10 Spartans |
10
|
2
|
AC Finchley U10 West |
|
H.Bach(3)
J.Caseman(3)
R.Nicholson
O.Rodrigues(2)
E.Saraqi
|
|
|
T.Brazier
L.O'Sullivan
|
|
Edmonton Rangers U10 Hawks |
0
|
10
|
Omonia U10 Green |
|
|
|
|
A.Christofi
J.Flouri
E.Kadis(3)
L.Paone-Michael
M.Rawlings(4)
|
|
Enfield Rangers U10 |
0
|
2
|
Pinnacle U10 |
|
|
|
|
H.Gleeson
K.Mason
|
|
London Maccabi Lions U10 Green |
3
|
3
|
Oakhill Tigers U10 Preditors |
|
J.Davidson
J.Shooter(2)
|
|
|
S.Bailey
C.Lewis
J.Park
|
|
TFA Crouch End U10 Lions |
6
|
5
|
Alexandra Park U10 North |
|
C.Buttler(2)
E.Demere
N.Laddie
F.Masterson(2)
|
|
|
B.Colbey
E.Vaughan
S.Vaughan(3)
|
Under 10 (7-a-side) - Blue Division |
|
Northwood U10 Red |
1
|
8
|
Harvesters U10 South |
|
L.Reid
|
|
|
A.Austin
H.Brothwood
D.Busby(2)
R.Milner
J.O'Hare(2)
OG
|
|
St Albans Rangers U10 Red |
1
|
6
|
Hinton & Finchley Revolution U10 |
|
B.Shipp
|
|
|
M.Blair
J.Fernand(2)
K.Jack
B.Wells(2)
|
|
Whetstone Wanderers U10 Lions |
5
|
0
|
Hadley Rangers U10 East |
|
J.Irungu(3)
M.Smith(2)
|
|
|
|
Under 10 (7-a-side) - Green Division |
|
Bushey Rangers U10 |
9
|
1
|
Alexandra Park U10 South |
|
H.Bayliss(5)
J.Church(2)
R.Dunne
A.Sykes
|
|
|
D.Demirtas
|
|
Cassiobury Rangers U10 Clarets |
2
|
5
|
Bushey & Oxhey FC U10 Falcons |
|
L.Denton
C.Dujon
|
|
|
C.Bointon
B.Castello
O.Jones(3)
|
|
Northwood U10 White |
4
|
4
|
Highgate & Muswell Hill U10 |
|
V.Kachela
J.McHugh
O.Winter(2)
|
|
|
E.Seal
J.Wax(3)
|
Under 10 (7-a-side) - Yellow Division |
|
Gadeside Rangers U10 |
1
|
6
|
Alexandra Park U10 West |
|
L.Gregg
|
|
|
F.Buttle
L.Luckett
R.McGonagle(4)
|
|
Harvesters U10 East |
0
|
9
|
Omonia U10 Silver |
|
|
|
|
P.Beer(3)
L.Cooper-Keeble-Haili
A.Curran
M.Dracou
L.Petrou(3)
|
|
Harvesters U10 West |
1
|
6
|
Omonia U10 Whites |
|
M.Iovane
|
|
|
B.Birnie
L.O'Sullivan(3)
N.Shiamishis
|
Miscellaneous |
|
Edson Youth U14 (WITHDRAWN) |
3
|
5
|
Borehamwood 2000 U14 |
|
S.Scott
J.Smith(2)
|
|
|
J.Allen
R.Doe(2)
S.Wilson
R.Wiredu
|
|
Hadley Wood & Wingate U10 Herons |
2
|
2
|
Olympiacos U10 (WITHDRAWN) |
|
K.Boguszewski
J.McDonald
|
|
|
M.Ndambi(2)
|
|
Nascot Wood Rangers U15 Hawks |
5
|
2
|
Everett Rovers U15 (WITHDRAWN) |
|
J.Gerred
R.Tocher(2)
K.Warren(2)
|
|
|
M.Tearle(2)
|