Go back to LondonMiddx   CrowdScores Logo
Barnet Sunday Football League
2013-2014 Season
Tuesday, 17 October 2017
Match Day :  Sunday, 13 Oct 2013 Sunday, 20 October 2013 Sunday, 27 Oct 2013
Players Suspended
There are 19 matches
Premier Division
0 3 Zenit St Whetstone v Roving Reporters
Enfield Grammar School
10:30 AM
 D. Richardso07445964719
 A: B.Browne  L.Pasch  L.Shanahan  R.Pollard
Division One
6 1 Finchley United 'B' v Panathinaikos Whites
Ludgrove Playing Fields
10:30 AM
 R. Martin 02084443634
 A: S.Sarno  A.Savva
Division Two
5 2 Brotherhood v Highgate Albion 3rd
St Aloysius Playing Fields (Pitch 2)
10:30 AM
 M. McPherson07550620161
H: K.Michael(3)  N.Orphanides  K.Stott-Cohen  A: T.O`Neill  L.Wilson  C.Socratous  T.O`Neill
2 2 Leopard United v White Hart Lane
White Hart Lane Rec (Pitch 2)
10:30 AM
 M. Afxendi 07710483728
 A: C.Booth  M.Gennaris  M.Gennaris
1 3 Mighty Fine Clementines v Apoel FC
The Glebelands
10:30 AM
 K. Gray 07958158845
H: R.Dipple  A: C.Askew(2)  J.Lawrance  L.Joslin
Division Three
1 3 FC Lokomotiv Thunder v Athletic United FC
Highgate Woods
10:30 AM
 L. Stone 07950193351
H: J.Amner  A: A.Dandoo  T.Harvey  O.Hassan
3 5 Panathinaikos Greens v Barnet Hearts
St Anne's Playing Fields
10:00 AM
 J. Noblemunn07720077214
H: A.Anastasiou  A.Nicola  K.Nicola  A: H.Adow  O.Archer(2)  H.Blake  T.Leeds  A.Anastasiou  B.Smith
5 3 St John's DFC v Arnos Rangers
New River Sports Centre
11:00 AM
 C. Fernandes07956141077
4 4 VP FC v Roving Reporters Reserves
The Glebelands
10:30 AM
 B. Salter 07944 721732
H: J.Sandos  D.Sherwood(2)  M.Wakeham  A: P.Johnson  G.King  A.Poyiadzis(2)  A.Poyiadzis
Veterans Division
1 2 Globe Rangers Vets v Allenbury Vets
George White Ground
1:00 PM
H: N.Inanc  A: D.Roberts  L.Roberts  T.Teddes
8 1 Old Elizabethans Veterans v Apoel FC Veterans
Old Elizabethans Sports Ground
1:30 PM
H: K.Gallagher(5)  L.Swain(2)  M.Turner  A: B.Bedrossian  K.Gallagher  B.Bedrossian
4 1 Winchmore Hill Vets v London Turkish Masters
Pauline Ground
10:30 AM
 A: S.Zurnaci  A.Yahya
Senior Cup
3 4 AFC Finchley v AC Medz [ Round 2 ]
Mill Hill Village
10:30 AM
 A. Anastasio07905848142
H: OG  M.Smith  J.Thompson  A: L.Kiriacou(2)  P.Waller(2)  S.Fry  L.Kiriacou
Junior Cup
3 5 Old Michendinians Vets v Hornsey & Highgate [ Round 1 ]
Bramley Road Ground
10:30 AM
 P. Bailey 07837598977
H: S.Cokell(3)  A: K.Coulter  OG(2)  T.White(2)  S.Cokell  F.Gailbraith
2 1 Broxbourne Athletic v Paddy's [ Round 2 ]
10:30 AM
 A: T.Gido  A.Tucker
5 2 Doves United v FC Avanti [ Round 2 ]
10:30 AM
5 3 FC Boca v Boxmoor FC [ Round 2 ]
Oakhill Park
10:30 AM
0 1 FC Cestrehunt v Facelad [ Round 2 ]
10:30 AM
 A: R.Comerford  M.Grimes
4 1 Phoenix FC v Churchill Knights [ Round 2 ]
10:30 AM
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 20 October 2013 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 20 October 2013.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Prem
1. Borehamwood 2000
2. Finchley United 'A'
3. Highgate Albion 1st
4. Inter Trac
5. Northumberland Park Rangers
Div1
6. Highgate Albion 2nd
Div2
7. Old Elizabethans
Div3
8. FC Phoenix
Vets
9. UCL Academicals Vets
10. Woodford Town Vets