Go back to LondonMiddx   CrowdScores Logo
ChromaSport & Trophies United Counties Football League
Member of the National League System
2012-2013 Season
Saturday, 25 November 2017
Match Day :  Saturday, 29 Sep 2012 Tuesday, 02 October 2012 Wednesday, 03 Oct 2012
Players Suspended
There are 11 matches
0 5 Boston Town v Spalding United [ Round 1 ]
The Stadium
1 2 Deeping Rangers v Holbeach United [ Round 1 ]
Deeping Sports Club
3 3 Sleaford Town v Harrowby United [ Round 1 ] [ Home Win on penalties ]
Eslaforde Park
Sleaford won 3-0 on penalties
0 2 Irchester United v Wellingborough Town [ Round 1 ]
Alfred Street
2 0 Kettering Town v Peterborough Northern Star [ Round 1 ]
0 1 Stewarts & Lloyds Corby v Desborough Town [ Round 1 ]
Recreation Ground
after extra time
4 4 St Ives Town v Eynesbury Rovers [ Preliminary Round ] [ Away Win on penalties ]
Westwood Road
Eynesbury won 4-3 on penalties
Reserve League Cup
1 2 006 Raunds Town Reserves v Desborough Town Reserves [ Round 1 ]
Kiln Park
1 0 013 Peterborough Northern Star Reserves v Eynesbury Rovers Reserves [ Round 2 ]
Chestnut Avenue
2 1 014 AFC Kempston Rovers Reserves v Harborough Town Reserves [ Round 2 ]
Hillgrounds Leisure
3 0 016 Yaxley Reserves v Burton Park Wanderers Reserves [ Round 2 ]
Leading Drove
 
Please click here for the Fixtures & Results for Tuesday, 02 October 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Tuesday, 02 October 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
RLCG1
1. Irchester United Reserves
2. Olney Town Reserves
3. Rushden & Higham United Reserves
RLCG2
4. Bugbrooke St Michaels Reserves
RLCG3
5. Rothwell Corinthians Reserves
6. Thrapston Town Reserves
RLCG4
7. Boston Town Reserves
8. Kings Lynn Town Reserves
9. St Ives Town Reserves
RSC1
10. Bugbrooke St Michaels Reserves
11. Cogenhoe United Reserves
12. Northampton ON Chenecks Reserves
13. Olney Town Reserves
14. Woodford United Reserves
RSC2
15. Irchester United Reserves
16. Rushden & Higham United Reserves
17. Thrapston Town Reserves
18. Wellingborough Whitworth Reserves
RSC3
19. Blackstones Reserves
20. Bourne Town Reserves
21. Huntingdon Town Reserves
RSC4
22. Oadby Town Reserves
23. Rothwell Corinthians Reserves
24. Stewarts & Lloyds Corby Reserves
RKO1
25. Rothwell Corinthians Reserves
26. Stewarts & Lloyds Corby Reserves
27. Thrapston Town Reserves
RKO2
28. Irchester United Reserves
29. Olney Town Reserves
30. Rushden & Higham United Reserves
31. Wellingborough Town Reserves
32. Wellingborough Whitworth Reserves
RKO3
33. Bugbrooke St Michaels Reserves
34. Cogenhoe United Reserves
35. Northampton ON Chenecks Reserves
36. Northampton Spencer Reserves
37. Woodford United Reserves
RKO4
38. Blackstones Reserves
39. Boston Town Reserves
40. Bourne Town Reserves
41. Huntingdon Town Reserves
42. Kings Lynn Town Reserves
Prem
43. AFC Kempston Rovers
44. Blackstones
45. Cogenhoe United
46. Harborough Town
47. Huntingdon Town
48. Long Buckby
49. Newport Pagnell Town
50. Quorn
51. Shepshed Dynamo
52. Yaxley
Div1
53. AFC Rushden & Diamonds
54. Bourne Town
55. Buckingham Town
56. Bugbrooke St Michaels
57. Burton Park Wanderers
58. Northampton ON Chenecks
59. Northampton Sileby Rangers
60. Northampton Spencer
61. Oadby Town
62. Olney Town
63. Potton United
64. Raunds Town
65. Rothwell Corinthians
66. Rushden & Higham United
67. Thrapston Town
68. Wellingborough Whitworth
69. Wootton Blue Cross
RDiv1
70. Blackstones Reserves
71. Bugbrooke St Michaels Reserves
72. Cogenhoe United Reserves
73. Huntingdon Town Reserves
74. Stewarts & Lloyds Corby Reserves
75. Thrapston Town Reserves
76. Wellingborough Whitworth Reserves
77. Woodford United Reserves
RDiv2
78. Bourne Town Reserves
79. Irchester United Reserves
80. Northampton ON Chenecks Reserves
81. Oadby Town Reserves
82. Olney Town Reserves
83. Rothwell Corinthians Reserves
84. Rushden & Higham United Reserves